+48 618 510 513

O nas

Restauracja Ratuszova serdecznie zaprasza w swoje progi wszystkich, którzy lubią lub pragną zasmakować tradycyjne potrawy kuchni polskiej.
W naszym menu na szczególną uwagę zasługuje kaczka pieczona z jabłkami, tradycyjny polski żurek, steki oraz ryby. Miłośników Slow Food, pasjonatów zdrowego odżywiania oraz wszystkich smakoszy w szczególności zachęcamy do spróbowania dań gotowanych innowacyjną metodą sous-vide. Dla jeszcze większego urozmaicenia nasze menu uzupełniliśmy smakami kuchni międzynarodowej. W naszej restauracji dbamy o to by sezonowo zmieniać potrawy oraz wystrój sal. Niezmienną natomiast częścią RATUSZOVEJ jest wysoka jakość produktów. Ich oryginalność oraz miła i profesjonalna obsługa wprawi Państwa w wyjątkowy nastrój i zadba aby wizyta była niezapomnianą przygodą zarówno kulinarną jak i towarzyską.

Nasi Szanowni Goście mają do dyspozycji letni dwa letnie ogródki oraz 3 sale:

Restauracja – wizytówka Ratuszovej – sala z artystycznie wykreowanymi sklepieniami i nietuzinkowymi dekoracjami gwarantuje niepowtarzalne doznania estetyczne i smakowe

Kawiarnia — przytulna sala z widokiem na Stary Rynek i piękny poznański Ratusz

Winiarnia / Bar —  nastrojowe miejsce pełne starannie wyselekcjonowanych win oraz  innych mocniejszych trunków

Ogródek letni – zapraszamy od kwietnia do października

Ogródek na patio – zobacz spacer wirtualny 

Ratuszova uwodzi także wyjątkowym położeniem, bezpośrednio na płycie Starego Rynku. Zaledwie kilka kroków dzieli nas od słynnych poznańskich koziołków czy dawnego Zamku Królewskiego na Górze Przemysła.

Z pozdrowieniami

Restauracja Ratuszova

„Restauracja Ratuszova jest godnym zaufania partnerem biznesowym, którego profesjonalizm zasługuje na uznanie.”

RATUSZOVA
Restauracja & Apartamenty


Stary Rynek 55 61-772 Poznań
info@ratuszova.pl
+48 506 079 185
+48 618 510 513

GODZINY OTWARCIA:
Pon – Pt 12:00-22:00
Sob-Nd 12:00-22:00
happy hour 17.00-18.00 SKRÓCONE MENU

Przy rezerwacjach od 6 Gości doliczany jest serwis 10%
Przy rezerwacjach od 8 Gości stosujemy skrócone menu.
ZAPŁAĆ ZADATEK ZA REZERWACJĘ
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą administrowane i przetwarzane przez RATUSZOVA S.C., Stary Rynek 55, 61-772 Poznań w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych funkcjonujących w spółce. Więcej danych na ten temat można znaleźć tutaj.

* pola wymagane