+48 618 510 513

O nas

Restauracja Ratuszova serdecznie zaprasza w swoje progi wszystkich, którzy lubią lub pragną zasmakować tradycyjne potrawy kuchni polskiej.
W naszym menu na szczególną uwagę zasługuje kaczka pieczona z jabłkami, gicz jagnięca, steki oraz ryby. Miłośników Slow Food, pasjonatów zdrowego odżywiania oraz wszystkich smakoszy w szczególności zachęcamy do spróbowania dań gotowanych innowacyjną metodą sous-vide. Dla jeszcze większego urozmaicenia nasze menu uzupełniliśmy smakami kuchni międzynarodowej. W naszej restauracji dbamy o to by sezonowo zmieniać potrawy oraz wystrój sal. Niezmienną natomiast częścią RATUSZOVEJ jest wysoka jakość produktów. Ich oryginalność oraz miła i profesjonalna obsługa wprawi Państwa w wyjątkowy nastrój i zadba aby wizyta była niezapomnianą przygodą zarówno kulinarną jak i towarzyską.

Nasi Szanowni Goście mają do dyspozycji letni ogródek oraz 3 sale:

Restauracja – wizytówka Ratuszovej – sala z artystycznie wykreowanymi sklepieniami i nietuzinkowymi dekoracjami gwarantuje niepowtarzalne doznania estetyczne i smakowe

Kawiarnia — przytulna sala z widokiem na Stary Rynek i piękny poznański Ratusz

Winiarnia / Bar —  nastrojowe miejsce pełne starannie wyselekcjonowanych win oraz  innych mocniejszych trunków

Ogródek letni – zapraszamy od kwietnia do października

Ratuszova uwodzi także wyjątkowym położeniem, bezpośrednio na płycie Starego Rynku. Zaledwie kilka kroków dzieli nas od słynnych poznańskich koziołków czy dawnego Zamku Królewskiego na Górze Przemysła.

Z pozdrowieniami

Restauracja Ratuszova

„Restauracja Ratuszova jest godnym zaufania partnerem biznesowym, którego profesjonalizm zasługuje na uznanie.”

RATUSZOVA
Restauracja & Apartamenty


Stary Rynek 55
61-772 Poznań
info@ratuszova.pl
+48 506 079 185
+48 618 510 513

GODZINY OTWARCIA:
Pon – Pt 17:00-22:00
Sob-Nd 12:00-22:00
happy hour 17.00-18.00 SKRÓCONE MENU

Przy rezerwacjach powyżej 8 osób stosujemy menu skrócone oraz doliczany jest serwis 10% ZAPŁAĆ ZADATEK ZA REZERWACJĘ
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą administrowane i przetwarzane przez RATUSZOVA S.C., Stary Rynek 55, 61-772 Poznań w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych funkcjonujących w spółce. Więcej danych na ten temat można znaleźć tutaj.

* pola wymagane